Hozzájárulok, hogy a weboldal látogatásakor a számítógépemen sütiket (cookie) helyezzen el, amelyek segítségével az oldalon tett látogatásom adatait webanalitikai céljából felhasználják.
Részletes tájékoztatás a Adatkezelési tájékoztató dokumentumban található. További információ.   Rendben, elfogadom

Menetrendek 2019

MIÉRT ÉRDEMES A LA GROTTA AUTÓBUSZJÁRATOT VÁLASZTANI:

az autóbuszunkon utaskisérő gondoskodik az utasok kényelméről

La Grotta szállással akár apartman akár szálloda esetén házhoz viszünk. Csak buszjegy esetén igyekszünk minél közelebb vinni utasainkat a szálláshelyhez.

transzferek esetén az utasnak csak át kell szállni és kiválasztani a saját csomagját a többiről az utaskisérő és sofőrök gondoskodnak

megbízható és kényelmes autóbuszok

Bízhat 20 éves tapasztalatunkban!

RÁADÁS AJÁNDÉKOK HA LAGROTTA SZÁLLÁST, BUSZJEGGYEL FOGLAL:

Omis: apartman vagy Hotel Brzet AJÁNDÉK Cetinai hajókázás!!

Krk sziget: Krk városi és Baskai szállás (hotel vagy apartman) AJÁNDÉK Krk városi vagy Baskai akváriumi belépőjegy!

Porec: (hotel vagy apartman) AJÁNDÉK poreci akváriumi belépőjegy!


olaszorszagi_kedvenc_apartmanokgorogorszagi_kedvenc_apartmanokhorvat_apartmanok

videki tranfszerek gyujtojaratok

HORVÁTORSZÁGI MENETRENDEK

ISZTRIA és KVARNER járat

2019. június 07. – szeptember 14. (utolsó hazaút)

Helység ingyenes felszállás indulás-péntek


ISZTRIA és KVARNER járat

visszaérkezés-vasárnap

Budapest 22.30 Blaha Lujza tér / Corvin parkoló
Székesfehérvár 23.30 Shell kút / M7-es pálya 60-as km / dunaújvárosi lehajtó
Siófok 00.15 TESCO parkoló / M7-es autópálya mellett
Balatonboglár 00.45 TESCO parkoló
Nagykanizsa 01.30 TESCO parkoló

 

2019
Helység érkezés visszaindulás Ft / fő
oda - vissza
szombat szombat

 

felnőtt  buszjegy 12-évig
CRIKVENICA 06.00 22.00  

28.900

19.900
KRALJEVICA 07:00 21.30  

28.900

19.900

OPATIJA 07:40 21:15   28.900
19.900
LOVRAN (transzferrel) 07:55 20.00   28.900 19.900
ROVINJ 09.00 20.00   28.900 19.900
POREC 10:00 19.00  

28.900

19.900

TRANSZFEREK CRIKVENICÁBÓL, OPATIJA-ból vagy POREC-ből:

PULA* 11:00 18:00   28.900 19.900
MEDULIN* 11:00 18:00   28.900
19.900
UMAG* 11:00 18:00   28.900 19.900

TRANSZFEREK CRIKVENICA-ból:

SELCE 06:15 21:45   28.900 19.900
NOVI VINODOLSKI 06:30 21:30   28.900 19.900

KRK-SZIGET
(hasznos tudnivaló lentebb!)

07:00-08:30 20:00-21:00   31.900
23.900

DALMÁT JÁRAT

2019. június 14. – szeptember 14. (utolsó hazaút)

Helység ingyenes felszállás indulás-péntek

DALMÁCIA JÁRAT:
visszaérkezés-vasárnap

Budapest 21:00 Blaha Lujza tér / Corvin parkoló
Székesfehérvár 22:00 Shell kút / M7-es pálya 60-as km / dunaújvárosi lehajtó
Siófok 22:45 TESCO parkoló / M7-es autópálya mellett
Balatonboglár 23:15 TESCO parkoló
Nagykanizsa 00:00 TESCO parkoló

 

Helység érkezés visszaindulás Ft/fő oda-vissza
szombat szombat

 

felnőtt buszjegy 12-évig
ZADAR 06.00 23.00   28.900 19.900
BIOGRAD 06.30 22.30   28.900 19.900
VODICE 07.30 22.00   28.900 19.900
SIBENIK 08.00 21.30   28.900
19.900
PRIMOSTEN 08.30 21.00   28.900 19.900
TROGIR 09.00 20.15   28.900
19.900
KASTELA 09.15 20.00   28.900 19.900
SPLIT 09.30 19.30   28.900
19.900
OMIS 10.00 19.00   28.900
19.900
TRANSZFEREK OMIS-ból:
BRELA* 10.30 13.30   31.900 23.900
BASKA VODA* 10.40 13.20   31.900 23.900
MAKARSKA* 11.00 13.00   31.900 23.900

*OMISBAN kb. 5 ÓRÁS pihenőre kell számítani a visszaúton

 

TRANSZFEREK A HORVÁT SZIGETEKRE (LA GROTTA SZÁLLÁS FOGLALÁS ESETÉN:)
La Grotta autóbuszjárat és szállás igénybevételével

Részvételi díj
Ft/fő (oda-vissza):

Rab-sziget (Crikvenica - Rab-sziget - Crikvenica) 19.900
Brac sziget/ Supetar (Split kikötő – Supetar – Split kikötő) 11.900
Brac sziget/ Bol (Split kikötő – Bol – Split kikötő) 15.900
Hvar sziget/ egész sziget (Split kikötő – Jelsa, Stari Grad – Split kikötő) 15.900

Rab-sziget: (Crikvenica-ból – Rab szigetig és vissza) Crikvenica-ban átszállás horvát mikrobuszra és továbbutazás Valbinska vagy Stinica kompkikötőig, átszállás a kompra (egyénileg, kompjegy az árban), a szigeten horvát transzfer várja és a szállásig szállítja az utasokat. Visszaúton a transzfer idejéről és találkozási helyéről az utaskisérő ad tájékoztatást (odaúton).

Brac és Hvar sziget esetén: leszállás a buszról Splitben a kompkikötőben, majd átkompolás (egyénileg) a szigetre (kompjegy az árban), a szigeten horvát transzfer várja és a szálláshelyig szállítja utasainkat. Visszaúton a transzfer idejéről és találkozási helyéről az utaskisérő ad tájékoztatást (odaúton).


OLASZORSZÁG MENETREND

 2019 június 07 – szeptember 07. (utolsó hazaút)


Helység indulás-péntek visszaérkezés-vasárnap
Budapest 21.30 Blaha Lujza tér / Corvin parkoló
Székesfehérvár 22.30 Shell kút / M7-es pálya 60-as km / dunaújvárosi lehajtó
Siófok 23.00 TESCO parkoló / M7-es autópálya mellett
Balatonboglár 23.30 TESCO parkoló
Nagykanizsa 00.00 TESCO parkoló

 

OLASZORSZÁGI VONAL:

Helység érkezés visszaindulás Ft/fő 
oda-vissza
szombat szombat   felnőtt buszjegy 12-évig
LIGNANO 07.00 21.30   28.900 19.900
BIBIONE 07.30 21.00   28.900 19.900
CAORLE 08.15 20.30   28.900 19.900
LIDO DI JESOLO 10.00 19.00   28.900 19.900

Többhetes felár: 5.000 Ft/fő. Egyirányú kedvezmény: 5.900 Ft/fő. Konkrét hely lekérés: 3.000 Ft/fő. Stornóbiztosítás 1,3 %
Csak autóbuszjegy vásárlás esetén: 12 év felett a foglalási díj 1.500 Ft/fő.

GÖRÖGORSZÁGI  MENETREND

 

Ft/fő Paralia/ Olymic Beach/ Nei Pori / hétfőnként

Sarti

péntekenként

Kamena Vourla

hétfőnként

Felnőtt 25.900 25.900 32.900
gyerek 2-12 évig 24.500 24 500 29.900
Kéthetes felár 6900 6900 6900
Vidéki felszállás 5900 5900 nem lehetséges

 

 



Az autóbuszjáratok előre megtervezett útvonalon haladnak, fel és leszállásra kizárólag az előre megadott helyeken van lehetőség. Az érkezési és visszaindulási időpontok tájékoztató jellegűek. A visszaindulás pontos helyét és időpontját elutazáskor kapják meg utasaink. A vidéki indulások esetenként mikrobusszal történnek. Az autóbusz a helyi adottságok szerinti legközelebbi ponton teszi le az utasokat a településeken, amely nem minden esetben jelenti a szállodai recepció előtti kiszállást. Apartmanos elhelyezés esetén a leszállás a kulcsátvétel helyénél vagy az ahhoz legközelebb eső ponton történik, az irodától az apartmanig és a hazautazás napján vissza az irodába, egyénileg kell eljutni.  A nagy távolságok és az előre nem látható váratlan események (baleset stb.) miatt a menetrend és az útvonal megváltoztatásának jogát irodánk fenntartja. Az autóbuszok hátsó sorában az ülések általában nem dönthetőek. Az autóbusz menet közben kb. 4 óránként 20-30 perces pihenőket tart.
Felhívjuk figyelmét, hogy a turnusváltások napján a szálláshelyek elfoglalása ill. elhagyása  nem esik egybe az autóbuszok menetrendjével, ezért néhány órás várakozásra kell számítani.
A gyűjtőjárat beiktatásával történő utazáskor esetenként átszállásra, illetve várakozási időre kell számítani. Külföldi állampolgárok vízumának beszerzését (a hatályos jogszabályok miatt) nem tudjuk vállalni.

CSOMAGOKRÓL

Az autóbuszok tömegére vonatkozó kormányrendelet értelmében irodánk az alábbiak szerint határozza meg az autóbuszra felvihető csomagok méretét és súlyát:Csomag személyenként: 1 nagy bőrönd (max. 18 kg-ig), kis kézi poggyász, mely elfér a szék alatt és a hölgyeknek egy ridikül. Ez vonatkozik a gyűjtőjáratokra is.

Online utasbiztosítás

2019 Katalógusaink

A honlapon szereplő helyesírási hibákért, aktualitását vesztett árakért és akciókért, illetve az árkalkulációs program esetleges hibáiért, valamint a képekben, leírásokban fellelhető hibákért, eltérésekért a felelősséget nem vállaljuk. Az utas által készített opcionális foglalás nem számít véglegesnek. Kizárólag a munkatársaink által visszaigazolt árak, adatok, leírások, képek tekintendők véglegesnek.Weboldalunk használata közben megadott, azonosításra alkalmas, személyes adatok begyűjtése és feldolgozása megfelel az érvényes magyar adatvédelmi előírásoknak (1992. évi LXIII. törvény).